Proč investovat do fondů

Fondy umožňují i nezkušeným investorům zhodnocovat své úspory více než spořicí účty. Podle svých zkušeností a znalostí, finančních cílů, délky investice a toleranci k riziku si můžete vybrat celkem z 5 fondů rodiny INVESTIKA a udělat krok k bohatší budoucnosti.

Investice už od 100 Kč

Svět investic je u nás otevřený všem. Můžete využít jeho benefity už od 100 Kč. Nechte své úspory vydělávat ve srozumitelných a transparentních fondech, díky kterým si připravíte bohatší budoucnost.

Daňové benefity

Pokud investujete déle než 3 roky, můžete splnit podmínky pro to, abyste neplatili daň z výnosu své investice.

Majetek pod kontrolou

Veškeré finance, které jsou investovány do fondu, umisťuje fondový manažer podle strategie fondu a vždy tak, aby pro vás dosáhl co nejvyššího výnosu. Díky našim srozumitelným produktům, transparentnosti a příslušné regulaci tak máte své peníze pod kontrolou.

PROČ INVESTOVAT S NÁMI?

Mluvíme transparentně a srozumitelně

Věříme, že investování a finanční nezávislost má být pro všechny. Nejen pro vyvolené, kteří jsou experty na fungování finančních trhů. Proto nabízíme transparentní a jednoduché produkty, kterým i během chvilky porozumí každý. Protože jedině, když porozumíte tomu, do čeho investujete své peníze, můžete dělat správná rozhodnutí.

Transparentní produkty

Své fondy neschováváme za složité výpočty a módní či nesrozumitelné pojmy. Strategii, podmínky a výhody najdete u každého fondu transparentně a srozumitelně napsané. V naší kalkulačce nebo v mobilní aplikaci si navíc můžete namodelovat, co vám naše fondy mohou přinést do budoucna.

Profesionální správa fondů

Nákup konkrétních akcií nebo pořízení investičních nemovitostí si žádá znalosti a čas. Při investování do fondu nemusíte nic z toho řešit. O vaše portfolio se postarají fondoví manažeři, kteří hlídají vše za vás.

Zajištění na důchod

V budoucnu se důchody v poměru k průměrné mzdě budou snižovat a je na nás, abychom si na důchod začali sami dostatečně spořit. Prostřednictvím dlouhodobého investičního produktu, daňově podporovaného státem, dáváme všem mladým i lidem středního věku šanci na důstojný a bohatý důchod.

Připravte se na budoucnost

Sestavte si portfolio podle svých potřeb

Sestavte si investiční plán přesně na míru svým potřebám a cílům. U každého z našich fondů najdete jednoduchou charakteristiku, která vám pomůže v rozhodování. Pak už je jen na vás, jaké fondy zvolíte k cestě za finanční nezávislostí.

Dlouhodobý investiční produkt

Spoření na důchod, které se vyplatí

Zajistěte si aktivně prožitý důchod bez starostí o finance. Díky dlouhodobému investičnímu produktu (DIP) ušetříte na daních a využít můžete i příspěvek zaměstnavatele. Je jen na vás, do jakých investičních fondů budete investovat, jak často a v jaké výši. Nezapomeňte ale, že čím dříve začnete spořit, tím bohatší důchod si v budoucnu užijete!

Mobilní aplikace

Mějte své investice vždy pod palcem!

Stáhněte si aplikaci

Novinky ze světa investic

Váháte?
Pomůže vám aplikace i specialisté

Na investování nemusíte být sami. Pokud chcete, aby vám s výběrem poradil specialista a nastavil vám vše na míru od A do Z, obraťte se na svého finančního poradce, nebo si ho najděte z řad s námi spolupracujících investičních zprostředkovatelů. Poradce spolu s vámi sestaví finanční plán, který plně zohlední vaši situaci, cíle i toleranci k riziku. Jestliže už víte, jakou investici hledáte, ale chtěli byste vidět černé na bílém, co vám do budoucna může přinést, pomůže vám naše mobilní aplikace INVESTIKA pod palcem.