PŘIPRAVTE SE NA BUDOUCNOST

Plánování důchodu

Dnešní mladá a střední generace se už nebude moci v důchodu spoléhat jen na stát. Začněte i vy na důchod myslet co nejdříve!

Spořit na stáří pomocí našich investičních fondů můžete s dosud největší daňovou podporou státu a s větším zhodnocením, než byste získali v „penzijku“.

Dlouhodobý investiční produkt

Spoření na důchod, které se vyplatí

Díky dlouhodobému investičnímu produktu (DIP) ušetříte na daních nejvíce v historii a využít můžete i příspěvek zaměstnavatele. Je jen na vás, do jakých investičních fondů budete investovat, jak často a v jaké výši. Nezapomeňte ale, že čím dříve začnete spořit, tím bohatší důchod si v budoucnu užijete!

Vhodné fondy k investování

Fond akciových trhů

Dynamická investice vám může přinést 9% roční zhodnocení a z dlouhodobého hlediska se zde vyrovná i možné krátkodobé kolísání výnosů. Při včasném investování není potřeba odkládat vysoké částky, protože čas vydělává za vás.

od 100 Kč

minimální výše investice

za 3 dny

peníze k dispozici

9 % ročně

předpokládaný výnos na základě
historické výkonnosti indexu S&P 500

Realitní fond

Nízká rizikovost

Při investování pár let před důchodem je vhodné zvolit konzervativnější cestu, může jít například o realitní fond s průměrným 5% ročním zhodnocením. Pokud chcete odcházet do důchodu s dostatečnými úsporami, je potřeba počítat také s pravidelným odkládáním výrazně vyšší částky, než jakou byste mohli odkládat v mladším věku.

4 - 6 % ročně

cílový výnos

53,52 %

výnos od spuštění fondu

40+ nemovitostí

ve 4 zemích Evropy

od 100 Kč

minimální výše investice

INVESTiční fondy

Co jsou investiční fondy?

Investiční fondy představují způsob, jak společně investovat peníze. Když vložíte peníze do daného investičního fondu, profesionální fondový manažer se postará o jejich rozmístění podle nastavené strategie fondu – například do nemovitostí, akcií, dluhopisů nebo jiných cenných papírů. Vy tak nemusíte složitě uvažovat, do čeho konkrétně investovat, ale získáte podíl na portfoliu sestaveném a spravovaném odborníky, kteří se starají o to, aby se vaše peníze zhodnocovaly tak, jak mají.

Mobilní aplikace

Mějte své investice vždy pod palcem!

Stáhněte si aplikaci

Novinky ze světa investic

Váháte?
Pomůže vám aplikace i specialisté

Na investování nemusíte být sami. Pokud chcete, aby vám s výběrem poradil specialista a nastavil vám vše na míru od A do Z, obraťte se na svého finančního poradce, nebo si ho najděte z řad s námi spolupracujících investičních zprostředkovatelů. Poradce spolu s vámi sestaví finanční plán, který plně zohlední vaši situaci, cíle i toleranci k riziku. Jestliže už víte, jakou investici hledáte, ale chtěli byste vidět černé na bílém, co vám do budoucna může přinést, pomůže vám naše mobilní aplikace INVESTIKA pod palcem.