PŘIPRAVTE SE NA BUDOUCNOST

Pořízení vlastního bydlení

Potřebujete si naspořit dostatečně velkou částku, abyste si mohli vzít hypotéku?

Zvolte si investiční fond vhodný pro střednědobé cíle, díky kterému ochráníte své peníze před inflací a přiblížíte se svému cíli – vlastnímu bydlení.

Vhodné fondy k investování

Realitní fond

Nízká rizikovost

Investice se stabilním zhodnocením 4–6 % ročně po dobu alespoň 5 let. Zaručená odolnost vůči inflaci mimo jiné díky inflačním doložkám v nájemních smlouvách. Široké portfolio vyhledávaných komerčních nemovitostí různého typu s bonitními nájemci. Můžete investovat už od 100 Kč jednorázově či pravidelně.

4 - 6 % ročně

cílový výnos

53,52 %

výnos od spuštění fondu

40+ nemovitostí

ve 4 zemích Evropy

od 100 Kč

minimální výše investice

INVESTiční fondy

Co jsou investiční fondy?

Investiční fondy představují způsob, jak společně investovat peníze. Když vložíte peníze do daného investičního fondu, profesionální fondový manažer se postará o jejich rozmístění podle nastavené strategie fondu – například do nemovitostí, akcií, dluhopisů nebo jiných cenných papírů. Vy tak nemusíte složitě uvažovat, do čeho konkrétně investovat, ale získáte podíl na portfoliu sestaveném a spravovaném odborníky, kteří se starají o to, aby se vaše peníze zhodnocovaly tak, jak mají.

Mobilní aplikace

Mějte své investice vždy pod palcem!

Stáhněte si aplikaci

Novinky ze světa investic

Váháte?
Pomůže vám aplikace i specialisté

Na investování nemusíte být sami. Pokud chcete, aby vám s výběrem poradil specialista a nastavil vám vše na míru od A do Z, obraťte se na svého finančního poradce, nebo si ho najděte z řad s námi spolupracujících investičních zprostředkovatelů. Poradce spolu s vámi sestaví finanční plán, který plně zohlední vaši situaci, cíle i toleranci k riziku. Jestliže už víte, jakou investici hledáte, ale chtěli byste vidět černé na bílém, co vám do budoucna může přinést, pomůže vám naše mobilní aplikace INVESTIKA pod palcem.