Jaroslav Kysela pro HN.sk: EUROMONETIKA je pro Slováky ideální nástroj

2 min.

Člen představenstva a ředitel útvaru obhospodařování Jaroslav Kysela poskytl rozhovor slovenskému byznysovému deníku Hospodárske noviny.

Člen představenstva a ředitel útvaru obhospodařování Jaroslav Kysela poskytl rozhovor slovenskému byznysovému deníku Hospodárske noviny. Představil v něm investiční společnost INVESTIKA i její jednotlivé produkty včetně investičních fondů EUROMONETIKA a EUR třída INVESTIKA realitního fondu, které společnost vedle ČR nabízí také na Slovensku. Podle J. Kysely je nový depozitní fond EUROMONETIKA, coby investiční alternativa k eurovým spořicím a termínovaným účtům, ideálním nástrojem pro Slováky. Naproti tomu EUR třída INVESTIKA realitního fondu těží z jejich silného zájmu o investice do realit, a to převážně do velkých investičních fondů, které jsou bezpečné a kterých zároveň na slovenském trhu není mnoho.

Váháte?
Pomůže vám aplikace i specialisté

Na investování nemusíte být sami. Pokud chcete, aby vám s výběrem poradil specialista a nastavil vám vše na míru od A do Z, obraťte se na svého finančního poradce, nebo si ho najděte z řad s námi spolupracujících investičních zprostředkovatelů. Poradce spolu s vámi sestaví finanční plán, který plně zohlední vaši situaci, cíle i toleranci k riziku. Jestliže už víte, jakou investici hledáte, ale chtěli byste vidět černé na bílém, co vám do budoucna může přinést, pomůže vám naše mobilní aplikace INVESTIKA pod palcem.