Butky park slaví 1. narozeniny

3 min.

Obří dřevěné ptačí prolézačky, osvěžující mlhoviště, hřiště na pétanque nebo inline bruslařská dráha. To, a ještě mnohem víc nabízí Butky Park, originální volnočasový park pro děti i dospělé na Praze 5. Nachází se hned vedle nákupního centra Galerie Butovice směrem k Prokopskému údolí a na ploše tří fotbalových hřišť zde najdete kromě nejrůznějších sportovišť také zóny pro eventy a koncerty, občerstvení a grilování a odpočinek v zeleni. Samozřejmostí je kvalitní sociální zařízení.  

A právě v těchto dnech slaví Butky Park své první narozeniny. Areál byl zřízen jako součást portfolia INVESTIKA realitního fondu, v jehož majetku je i sousední rodinné nákupní centrum Galerie Butovice. Zřízení Butky Parku, které si vyžádalo investici desítky milionů Kč, je součástí ESG aktivit INVESTIKA realitního fondu. K jeho cílům patří vedle výnosu také podpora rozvoje komunit, které se nachází v blízkosti nemovitostí v majetku INVESTIKA realitního fondu.

Aktuální program Butky Parku je dostupný na www.butkypark.cz. Areál je od 1. dubna 2024 přístupný zdarma každý den od 9 do 21 hodin a jeho návštěvníci mohou využít veškerou vybavenost přilehlého nákupního centra Galerie Butovice včetně pohodlného parkování.

Právní upozornění:

S investováním jsou spojena rizika. Hodnota investic může stoupat i klesat. Plánované výnosy ani prognózy nejsou žádnou zárukou výnosů budoucích. Informace o daňovém zvýhodnění závisí na daňovém režimu individuálního zákazníka a může se v budoucnosti měnit.  INVESTIKA, investiční společnost, a.s. nepřebírá odpovědnost za ztrátu nebo škodu způsobenou použitím jakékoliv informace obsažené v tomto dokumentu a doporučuje investorům konzultovat investiční záměry s odbornými poradci, včetně daňových poradců. Kompletní informace o podmínkách investování do fondu lze nalézt v českém jazyce na www.investika.cz.

Váháte?
Pomůže vám aplikace i specialisté

Na investování nemusíte být sami. Pokud chcete, aby vám s výběrem poradil specialista a nastavil vám vše na míru od A do Z, obraťte se na svého finančního poradce, nebo si ho najděte z řad s námi spolupracujících investičních zprostředkovatelů. Poradce spolu s vámi sestaví finanční plán, který plně zohlední vaši situaci, cíle i toleranci k riziku. Jestliže už víte, jakou investici hledáte, ale chtěli byste vidět černé na bílém, co vám do budoucna může přinést, pomůže vám naše mobilní aplikace INVESTIKA pod palcem.