Administrativní komplex Tensor

Areál dokončený v roce 2017 se skládá ze tří špičkových administrativních budov standardu A o celkové pronajímatelné ploše přes 20 tisíc metrů čtverečních. Vyznačuje se jak architektonickou kvalitou a certifikátem udržitelnosti BREEAM Excellent, tak vynikající polohou v administrativně-obchodní čtvrti polského města Gdyně. To spolu s Gdaňskem a Sopotami tvoří dynamicky se rozvíjející region Tricity, jenž je podle průzkumů v současnosti nejžádanějším místem pro život v Polsku. Zároveň se v perspektivní polské ekonomice jedná o jeden z pěti nejatraktivnějších regionů pro investory s mimořádným růstovým potenciálem do budoucna.

Základní informace
Nemovitostní společnost Tensor SE
Počet nemovitostí 1 (komplex 3 budov)
Typ nemovitosti Kanceláře
Lokalita Gdyně, Polsko
Plocha k pronájmu 20 074 m²
Významní nájemci Nordea Bank, Adva, Optical Networking, PPG
Akvizice fondem květen 2022
Street view zde

Portfolio nemovitostí

SZYPERSKÁ

SZYPERSKÁ

Szyperska Office Center je první zahraniční budovou vlastněnou fondem. Moderní sedmipodlažní kancelářský objekt s podzemním parkovištěm leží na břehu řeky Warty v bezprostřední blízkosti centra polské Poznaně.

GALERIE BUTOVICE

GALERIE BUTOVICE

Šesté největší obchodní centrum v Praze, které se nachází uprostřed dynamicky se rozrůstající residenční a kancelářské oblasti pražských Jinonic s výbornou dopravní dostupností v bezprostřední blízkosti stanice metra Nové Butovice.

AVENIR E

AVENIR E

Prémiová administrativní nemovitost Avenir E je samostatná budova, která je součástí komplexu Avenir Business Park. V roce 2008 nemovitost získala prestižní ocenění Best of Realty.

KARLA ENGLIŠE 4

KARLA ENGLIŠE 4

Šestipatrová moderní kancelářská budova s podzemním parkingem je charakteristická svou skleněnou fasádou. Lokalita Praha Anděl, kde se budova nachází, disponuje výbornou občanskou vybaveností a snadnou dostupností.

HISTORICKÁ VILA U ZVONAŘKY

HISTORICKÁ VILA U ZVONAŘKY

Tato trofejní nemovitost je umístěna v tradiční rezidenční lokalitě na pražských Vinohradech. Jedná se o jednu z nejžádanější části hlavního města, jak pro rezidenční využití, tak pro exkluzivní kanceláře či pro reprezentativní sídlo společnosti.

BUSINESS CENTER BOHEMIA

BUSINESS CENTER BOHEMIA

Šestnácti patrová moderní kancelářská budova, místně známá jako "mrakodrap", je nejvyšší stavbou v celé Plzni. Jako jediná nemovitost v centru Plzně splňuje kritéria pro moderní kanceláře třídy „A“.

Chci získat více informací