INVESTIKA rozšiřuje portfolio o trofejní budovu ve Varšavě

1 min.

Realitní fond INVESTIKA rozšířil své portfolio v Polsku. V prestižní diplomatické čtvrti Varšavy získal exkluzivní budovu Royal Trakt Offices. Jedna z mála historických budov v polské metropoli, které bez úhony přečkaly 2. světovou válku, nabízí 3 200 m2 moderně zrekonstruovaných kancelářských prostor.

Polský realitní trh skýtá více příležitosti k nákupu, v průměru nižší ceny srovnatelných nemovitostí a podobné nebo dokonce vyšší nájmy než v Česku. „Po pomalejším prvním pololetí vnímáme na polském realitním trhu postupné oživení,“ popsal vývoj a výhled polského trhu komerčních nemovitostí portfolio manažer fondu Václav Kovář.

Váháte?
Pomůže vám aplikace i specialisté

Na investování nemusíte být sami. Pokud chcete, aby vám s výběrem poradil specialista a nastavil vám vše na míru od A do Z, obraťte se na svého finančního poradce, nebo si ho najděte z řad s námi spolupracujících investičních zprostředkovatelů. Poradce spolu s vámi sestaví finanční plán, který plně zohlední vaši situaci, cíle i toleranci k riziku. Jestliže už víte, jakou investici hledáte, ale chtěli byste vidět černé na bílém, co vám do budoucna může přinést, pomůže vám naše mobilní aplikace INVESTIKA pod palcem.