Kancelářské centrum Szyperská

Sedmipodlažní objekt s přibližně 19.000 m2 pronajímatelné plochy a panoramatickým výhledem na řeku Wartu je první zahraniční nemovitostí v majetku fondu. Budova leží v přímé blízkosti samotného centra Poznaně s vynikající dopravní dostupností. Stavba je řešena s vnitřním atriem, umožňující dostatečné prosvětlení všech kancelářských a obchodních ploch. Objekt nabízí pro své nájemce také reprezentativní recepci, terasy ve vyšších patech nebo podzemní parking. Kancelářská budova je kompletně pronajatá kvalitním mezinárodním i polským společnostem. Mezi významné nájemce patří Volkswagen, Alior Bank nebo Mirantis, ale i státní instituce zastoupené například místním úřadem práce.

Poznaň, s celkovým počtem více než půl miliónu obyvatel, je díky své poloze mezi Varšavou a Berlínem jedním z hlavních dopravních a obchodních uzlů Polska a zároveň jedním z hlavních akademických a kulturních center.

Základní informace
Nemovitostní společnost Szyperska sp. z o.o.
Počet nemovitostí 1
Typ nemovitosti Kanceláře
Lokalita Poznaň, Polsko
Plocha k pronájmu 19 195 m²
Významní nájemci WUP - úřad práce, Alior Bank, Volkswagen, Sad Okregowy - okresní soud, Sollers, PBSG
Akvizice fondem březen 2021
Street view zde

Portfolio nemovitostí

SZYPERSKÁ

SZYPERSKÁ

Szyperska Office Center je první zahraniční budovou vlastněnou fondem. Moderní sedmipodlažní kancelářský objekt s podzemním parkovištěm leží na břehu řeky Warty v bezprostřední blízkosti centra polské Poznaně.

GALERIE BUTOVICE

GALERIE BUTOVICE

Šesté největší obchodní centrum v Praze, které se nachází uprostřed dynamicky se rozrůstající residenční a kancelářské oblasti pražských Jinonic s výbornou dopravní dostupností v bezprostřední blízkosti stanice metra Nové Butovice.

AVENIR E

AVENIR E

Prémiová administrativní nemovitost Avenir E je samostatná budova, která je součástí komplexu Avenir Business Park. V roce 2008 nemovitost získala prestižní ocenění Best of Realty.

KARLA ENGLIŠE 4

KARLA ENGLIŠE 4

Šestipatrová moderní kancelářská budova s podzemním parkingem je charakteristická svou skleněnou fasádou. Lokalita Praha Anděl, kde se budova nachází, disponuje výbornou občanskou vybaveností a snadnou dostupností.

HISTORICKÁ VILA U ZVONAŘKY

HISTORICKÁ VILA U ZVONAŘKY

Tato trofejní nemovitost je umístěna v tradiční rezidenční lokalitě na pražských Vinohradech. Jedná se o jednu z nejžádanější části hlavního města, jak pro rezidenční využití, tak pro exkluzivní kanceláře či pro reprezentativní sídlo společnosti.

BUSINESS CENTER BOHEMIA

BUSINESS CENTER BOHEMIA

Šestnácti patrová moderní kancelářská budova, místně známá jako "mrakodrap", je nejvyšší stavbou v celé Plzni. Jako jediná nemovitost v centru Plzně splňuje kritéria pro moderní kanceláře třídy „A“.

Chci získat více informací