Karla Engliše 4

Nemovitost na pražském Smíchově v ulici Karla Engliše 4 je šestipatrová moderní kancelářská budova s podzemním parkovištěm. Její celková pronajímatelná podlahová plocha činí téměř 4 500 metrů čtverečních. Budova byla dokončena v roce 2006 a je charakteristická svou skleněnou fasádou. Lokalita Anděl, kde se budova nachází, patří mezi nejfrekventovanější v Praze a je snadno dostupná městskou hromadnou dopravou i autem. V okolí nemovitosti s výbornou občanskou vybaveností se nachází bezpočet restaurací, kaváren a obchodů nejen v rámci obchodního centra Nový Smíchov, ale i v jeho okolí. Mezi hlavní nájemce stavby, kterou INVESTIKA realitní fond koupil v červenci 2019, patří významné mezinárodní společnosti, včetně českého zastoupení dodavatele paletových systémů CHEP.

Webové stránky nemovitosti.

Základní informace
Nemovitostní společnost INVESTIKA KE4, s.r.o.
Počet nemovitostí 1
Typ nemovitosti Kanceláře
Lokalita Praha 5
Plocha k pronájmu 4  465 m²
Významní nájemci CHEP CZ, Kline CZ, Equity Capital, Boston Scientific
Akvizice fondem červenec 2019
Street view zde

Portfolio nemovitostí

SZYPERSKÁ

SZYPERSKÁ

Szyperska Office Center je první zahraniční budovou vlastněnou fondem. Moderní sedmipodlažní kancelářský objekt s podzemním parkovištěm leží na břehu řeky Warty v bezprostřední blízkosti centra polské Poznaně.

GALERIE BUTOVICE

GALERIE BUTOVICE

Šesté největší obchodní centrum v Praze, které se nachází uprostřed dynamicky se rozrůstající residenční a kancelářské oblasti pražských Jinonic s výbornou dopravní dostupností v bezprostřední blízkosti stanice metra Nové Butovice.

AVENIR E

AVENIR E

Prémiová administrativní nemovitost Avenir E je samostatná budova, která je součástí komplexu Avenir Business Park. V roce 2008 nemovitost získala prestižní ocenění Best of Realty.

KARLA ENGLIŠE 4

KARLA ENGLIŠE 4

Šestipatrová moderní kancelářská budova s podzemním parkingem je charakteristická svou skleněnou fasádou. Lokalita Praha Anděl, kde se budova nachází, disponuje výbornou občanskou vybaveností a snadnou dostupností.

HISTORICKÁ VILA U ZVONAŘKY

HISTORICKÁ VILA U ZVONAŘKY

Tato trofejní nemovitost je umístěna v tradiční rezidenční lokalitě na pražských Vinohradech. Jedná se o jednu z nejžádanější části hlavního města, jak pro rezidenční využití, tak pro exkluzivní kanceláře či pro reprezentativní sídlo společnosti.

BUSINESS CENTER BOHEMIA

BUSINESS CENTER BOHEMIA

Šestnácti patrová moderní kancelářská budova, místně známá jako "mrakodrap", je nejvyšší stavbou v celé Plzni. Jako jediná nemovitost v centru Plzně splňuje kritéria pro moderní kanceláře třídy „A“.

Chci získat více informací