Rezidence

Grand Sea Villas

Savudrija

2684 m²

Soubor celkem čtyř citlivě zrenovovaných luxusních vil je součástí špičkového resortu Grand Sea Villas nacházejícího se v blízkosti chorvatských hranic se Slovinskem. Každá z budov, ležících jen pár metrů od pláže, nabízí dechberoucí výhledy na Jaderské moře a je plně vybavená včetně vlastního bazénu.

Pro INVESTIKA realitní fond jde o již druhou akvizici na Istrii. V létě 2022 v této turisty velmi vyhledávané lokalitě Chorvatska získal celkem čtyři hektary pozemků určených k developerské výstavbě .

Základní informace

Nemovitostní společnost

REO Delta prva d.o.o.

Počet nemovitostí

4

Typ nemovitosti

Soubor čtyř luxusních vil

Lokalita

Istrie (Chorvatsko)

Plocha k pronájmu

Celkem 2684 m2 (2x 738 m2 + 2x 604 m2)

Akvizice fondem

Prosinec 2022

Další nemovitosti

Face2Face Business Campus

Face2Face Business Campus

Galerie Butovice

Galerie Butovice

Výrobně-logistický areál ADIENT

Výrobně-logistický areál ADIENT

Váháte?
Pomůže vám aplikace i specialisté

Na investování nemusíte být sami. Pokud chcete, aby vám s výběrem poradil specialista a nastavil vám vše na míru od A do Z, obraťte se na svého finančního poradce, nebo si ho najděte z řad s námi spolupracujících investičních zprostředkovatelů. Poradce spolu s vámi sestaví finanční plán, který plně zohlední vaši situaci, cíle i toleranci k riziku. Jestliže už víte, jakou investici hledáte, ale chtěli byste vidět černé na bílém, co vám do budoucna může přinést, pomůže vám naše mobilní aplikace INVESTIKA pod palcem.