C.S.Cargo

Akvizici tří logistických areálů s hlavním nájemcem CS Cargo dokončil INVESTIKA realitní fond v květnu 2018. Haly se nachází poblíž měst Liberec, Jičín a Litomyšl v blízkosti hlavních silničních tahů. Jejich celková užitná plocha je více než 22 tisíc metrů čtverečních.

Webové stránky nemovitosti.

Základní informace
Nemovitostní společnost Alfa logistické areály s.r.o.
Počet nemovitostí 4
Typ nemovitosti Logistické areály
Lokalita Jičín, Liberec, Litomyšl (Kornice)
Plocha k pronájmu 22 644 m²
Významní nájemci C.S. Cargo
Akvizice fondem květen 2018

Portfolio nemovitostí

SZYPERSKÁ

SZYPERSKÁ

Szyperska Office Center je první zahraniční budovou vlastněnou fondem. Moderní sedmipodlažní kancelářský objekt s podzemním parkovištěm leží na břehu řeky Warty v bezprostřední blízkosti centra polské Poznaně.

GALERIE BUTOVICE

GALERIE BUTOVICE

Šesté největší obchodní centrum v Praze, které se nachází uprostřed dynamicky se rozrůstající residenční a kancelářské oblasti pražských Jinonic s výbornou dopravní dostupností v bezprostřední blízkosti stanice metra Nové Butovice.

AVENIR E

AVENIR E

Prémiová administrativní nemovitost Avenir E je samostatná budova, která je součástí komplexu Avenir Business Park. V roce 2008 nemovitost získala prestižní ocenění Best of Realty.

KARLA ENGLIŠE 4

KARLA ENGLIŠE 4

Šestipatrová moderní kancelářská budova s podzemním parkingem je charakteristická svou skleněnou fasádou. Lokalita Praha Anděl, kde se budova nachází, disponuje výbornou občanskou vybaveností a snadnou dostupností.

HISTORICKÁ VILA U ZVONAŘKY

HISTORICKÁ VILA U ZVONAŘKY

Tato trofejní nemovitost je umístěna v tradiční rezidenční lokalitě na pražských Vinohradech. Jedná se o jednu z nejžádanější části hlavního města, jak pro rezidenční využití, tak pro exkluzivní kanceláře či pro reprezentativní sídlo společnosti.

BUSINESS CENTER BOHEMIA

BUSINESS CENTER BOHEMIA

Šestnácti patrová moderní kancelářská budova, místně známá jako "mrakodrap", je nejvyšší stavbou v celé Plzni. Jako jediná nemovitost v centru Plzně splňuje kritéria pro moderní kanceláře třídy „A“.

Chci získat více informací