Bohemia Real Estate

Deset nemovitostí nacházejících se v centrech krajských a okresních měst napříč Českou republikou koupil INVESTIKA realitní fond v červenci 2017. Desátá akvizice v podobě objektu ve Strakonicích přibyla v květnu 2019. Budovy, které nabízí převážně komerční prostory, ale též byty k pronájmu, se nachází v Benešově, Boskovicích, Frýdku-Místku, Chrudimi, Liberci, Mladé Boleslavi, Moravské Třebové, Nymburce, Sokolově a Strakonicích. Společná užitná plocha všech budov činí přes 11 000 m2. Hlavním nájemcem portfolia je ČSOB. Mezi další nájemce patří Dr. Max a Česká spořitelna.

Webové stránky nemovitostí.

Základní informace
Nemovitostní společnost BOHEMIA REAL ESTATE s.r.o.
Typ nemovitosti 10 administrativních budov
Velikost cca 11.000 m²
Hlavní nájemci ČSOB, Česká spořitelna, Dr. Max

Akvizice fondem

červenec 2017 až květen 2019

Street view
Benešov odkaz
Boskovice odkaz
Chrudim odkaz
Frýdek-Místek  odkaz
Mladá Boleslav odkaz
Moravská Třebová odkaz
Liberec odkaz
Nymburk odkaz
Sokolov street view není k dispozici
Strakonice odkaz

Portfolio nemovitostí

PEKAŘSKÁ OFFICE PARK

PEKAŘSKÁ OFFICE PARK

Komplex dvou kancelářských budov Pekařská Office Park disponuje veškerými standardními požadavky na moderní kancelářské prostory a nachází se v atraktivní a vyhledávané komerční lokalitě v městské části Praha 5.

INDUSTRIÁLNÍ AREÁLY C.S.CARGO

INDUSTRIÁLNÍ AREÁLY C.S.CARGO

Portfolio tří logistických areálů v Jičíně, Liberci a Litomyšli je plně obsazeno výhradním nájemcem, kterým je významná logistická společnost C.S.Cargo

PORTFOLIO BANKOVNÍCH DOMŮ

PORTFOLIO BANKOVNÍCH DOMŮ

Jedná se celkem o deset nemovitostí, které se nacházejí v centrech regionálních měst napříč Českou republikou. Významnými nájemci portfolia jsou bankovní instituce s dlouhodobou nájemní smlouvu.

DATOVÉ A BUSINESS CENTRUM

DATOVÉ A BUSINESS CENTRUM

Moderní kancelářský komplex se nachází v Písku v těsné blízkosti největší průmyslové zóny v Jihočeském kraji. Budova prošla kompletní rekonstrukcí a nyní je také z části využívána jako datové centrum.

ZÁMEK MITROWICZ

ZÁMEK MITROWICZ

Zrestaurovaný barokní zámek s překrásným zrekonstruovaným areálem stojí nedalo břehu Lužnice.

MOLO LIPNO RESIDENCE

MOLO LIPNO RESIDENCE

Developerský projekt vyrostl na břehu Lipenské přehrady a čítá přes 90 luxusních bytů. Komplex je určený primárně k rekreaci, případně jako druhý domov pro náročnou klientelu.

Chci získat více informací