Petr Čížek ve Forbesu

2 reading_minutes

Investiční společnost INVESTIKA a stejnojmenný realitní fond „jsme budovali na základních premisách, proč si myslíme, že investice do nemovitostí jsou ty správné. Pokud máte správně nastavený investiční horizont, tak s nimi nemůžete udělat zásadní chybu. A také jsme věděli, že musíme nabízet něco srozumitelného, aby si pod tou investicí lidé byli schopni něco představit,“ popisuje začátky Investiky Petr Čížek v rozhovoru pro Forbes.

V článku se dozvíte mimo jiné, jak se Češi naučili investovat do realitních fondů, proč je podle Petra cihla zajímavější než papír nebo jestli Češi posílají ročně více peněz do investic než do hazardu. Zatímco cíle v počátcích fungování sahaly k pěti miliardám korun a následně k 10 miliardám korun, teď se hodnota aktiv blíží už k 1 miliardě eur. „Takže jsme si další cíl posunuli na 10 miliard eur,“ nastiňuje budoucnost Investiky Petr Čížek.
Celý článek si můžete přečíst zde.

Hesitating?
Specialists can help you

You don't have to be alone when it comes to investing. If you want a specialist to advise you on your choice and set everything up for you from A to Z, contact your financial advisor or find one from among our investment intermediares. Your advisor will work with you to create a financial plan that takes full account of your situation, goals and risk tolerance.