Portfolio nemovitostí

  • Pekařská Office Park

Na konci srpna 2016 se prvním přírůstkem do portfolia INVESTIKA realitního fondu, OPF stal komplex dvou kancelářských budov Pekařská Office Park, který fond nakoupil prostřednictvím nemovitostní společnosti Pekařská Office, s.r.o. Nabyté nemovitosti se nachází v atraktivní a vyhledávané komerční lokalitě městské části Praha 5. Jedná se o kvalitní kancelářské budovy (Pekařská 14 a Pekařská 16) s užitou plochou téměř 8.000 m2 v blízkosti stanice metra Nové Butovice. Obě budovy splňují veškeré standardní požadavky na moderní kancelářské prostory. Pro nájemce je k dispozici 171 parkovacích míst a restaurace v přízemí.

Mezi nájemce patří mezinárodní společnosti jako Adidas, Reebok, Hipp Czech, Biersdorf, DUPONT a další.

Budovy si můžete prohlédnout prostřednictvím virtuální prohlídky přes Google Street View.

 

  • Portfolio 9 nemovitostí Bohemia Real Estate s hlavním nájemce ČSOB

V červenci 2017, tedy po necelém roce od první akvizice, přibylo do portfolia INVESTIKA realitního fondu, OPF hned 9 nových nemovitostí nacházejících se v centrech regionálních měst napříč Českou republikou. Užitná plocha budov činí přes 12.000 m2. Hlavním nájemcem portfolia je banka ČSOB. Touto akvizicí dochází především k potřebné diverzifikaci portfolia fondu, který nyní vlastní 11 budov v 10 městech České republiky.

 

  • Business Center Bohemia

V květnu 2018 INVESTIKA realitní fond, OPF dokončil další transakci. Tentokrát se jedná o akvizici nejvyšší  (16ti patrové) kancelářské budovy v Plzni - Business Center Bohemia. Užitná plocha budovy činí přes 8.000 m2. Nemovitost se nachází v těsné blízkosti centra města. Hlavními nájemci jsou společnosti jako Siemens, Deloitte, ADP či Moneta Money Bank, a.s. a nájemné je denominované v českých korunách, čímž se eliminuje měnové riziko.

Budovu si můžete prohlédnout prostřednictvím virtuální prohlídky přes Google Street View.

 

  • 3 logistické areály s hlavním nájemcem CS Cargo

V květnu 2018 INVESTIKA realitní fond, OPF dokončil i další akvizici 3 logistických areálů s hlavním nájemcem CS CARGO, významnou logistickou společností. Areály se nachází v Liberci, Jičíně a nedaleko Litomyšle. Užitná plocha zaujímá přes 22 tisíc metrů čtverečních. Momentálně se tedy v portfoliu fondu nachází 15 nemovitostí ve 13 městech České republiky a v hledáčku jsou další zajímavé transakce.